Nova Detox Çayı

Detox Çayı Nasıl Kullanılır?

Detox çayı ürününü tüketmek için 1 büyük bardağın içine 1 adet poşet çay koyulur ve demlenmesi için birkaç dakika kadar beklenir. Bu ürünü şeker ilavesiz tüketmek gerekir. Ürün içinde 42 tane poşet çay bulunur. Bunların 28 tanesi gündüz, 14 tanesi ise gece tüketmek içindir. Gündüz çaylarını her gün tüketmek gerekir. Gece çaylarını ise her 2 günde bir tüketmek gerekmektedir.  Detox çayı poşetleri bittiğinde bir set daha alınması ve tüketime devam edilmesi tavsiye edilir. Bu ürünü toplam 3 ay kullanmak gerekir. Böylece vücuttaki ödemin ve toksinlerin atılması sağlanmış olur.

Detox çayı günümüzde oldukça rağbet gören bitkisel çaylardan biridir. Bu bitkisel ürün ile kısa zamanda fazla kiloları vermek mümkündür. Detox çayı metabolizmanın hızını arttırarak kilo verilmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda vücuttaki şişkinliğin ve özemin atılmasında da etkili bir üründür. Detox çayı ile kısa zamanda arzu edilen kiloya ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu bitkisel zayıflama çaylarıyla bağırsaklar da temizlenir. Ürünün faydasını görmek için mutlaka düzenli kullanım gerekir. Sağlıklı şekilde kilo vermek için bu bitkisel çayı düzenli şekilde kullanmak gerekir. Bu süre içerisinde ağır ve yağlı gıdalar tüketmemeye özen gösterilmesi gerekir. Bu bitkisel ürünü kullanırken kişinin alkol tüketmemesi tavsiye edilmektedir. Bu süreç içerisinde alkol tüketmek, sağlığı olumsuz yönde etkileyebileceği gibi kilo verimini de oldukça zorlaştırır.

Detox Çayı İçeriği Nedir?

Detox çayı içeriğinde limon otu, yeşil çay, papatya, zencefil, boğa dikeni gibi bitkiler bulunur. Bu bitkisel çayı düzenli kullanarak bir ayda 3 – 4 kilo vermek ve ödemin atılmasını sağlamak mümkündür. Ürünün sağlıklı bir şekilde etki edebilmesi için kullanım koşullarına uygun ve düzenli şekilde kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.

Detox çayı 15 yaşından küçük ve 80 yaşından büyük kişilere tavsiye edilmez. Gebe olan ve emziren kişiler de bu tip bitkisel zayıflama çaylarını tüketmemek durumundadır. Bir hastalığı bulunan kişiler detox çayı ürününü kullanmadan önce doktora danışmalıdırlar. Bitkilere karşı alerjik durumu buunan kişiler de doktora danışmadan bitkisel ürünleri kullanmamalıdırlar. Detox çayı daimi olarak ilaç kullanan kişilere de tavsiye edilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir