L-carnitine Zayıflama Hapı

L – CARNITINE

L – Carnitine kısa zaman içerisinde fazla kilolardan kurtulmaya yarayan bitkisel bir üründür. Bu ürün günümüzde oldukça rağbet gören bitkisel ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünü kullanırken kişinin dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmek adına bu kuralları mutlaka dikkate almak gerekir. Aşağıda L – Carnitine ürünü ile ilgili kullanım ve içeriğe dair bilgiler verilmiştir.

L – Carnitine İçeriği Nedir?

L – Carnitine ürününün içeriğinde L – Carnitine ve B6 vitaminleri yer almaktadır. Bu ürün bitkisel içerikli bir üründür. Bu ürünün kutu içeriğinde 20 adet ampul yer alır. Her bir ampul 25 ml’lik değere sahiptir. Bu sebeple hamile kadınların kullanımına uygun değildir. Ürünü kullanmaması gereken kişiler aşağıda belirtilmiştir.

  • Kişinin bu ürünü kullanabilmesi için herhangi bir rahatsızlığının bulunmaması gerekmektedir. Kişide tansiyon hastalığı, böbrek yetmezliği, kalp – damar tıkanıklığı ve karaciğer rahatsızlığı gibi ciddi bir hastalık bulunuyorsa L – Carnitine ürününü kullanması sakıncalı olabilir.
  • L – Carnitine ürününü gebe olan ve emziren kadınlar kullanmamak durumundadır.
  • 18 yaşından küçük olan kişiler ve 80 yaşından büyük olanlar L – Carnitine ürününü kullanamazlar.
  • Bitkisel içerikli ürünlere karşı alerjik reaksiyon gösteren kişilerin bu ürünü tüketmeden önce mutlaka doktoruna danışması tavsiye edilmektedir. Aksi halde sağlık sorunları görülebilir.
  • Gastrit veya ülser hastalığı olan kişilerin de L – Carnitine ürününü kullanmamaları gerekir. Bu uyarılar dikkate alındığı zaman ürünün oluşturabileceği yan etkiler önlenmiş olmaktadır.
  • Sürekli tıbbi ilaç kullananların bu ürünü tüketmeden önce doktoruna danışması tavsiye edilmektedir.

L – Carnitine Nasıl Kullanılır?

L – Carnitine ürününü mutlaka düzenli kullanmak gerekir. Ürünün kullanım şekli arasında 3 yöntem bulunur. Bunlar kişinin seviyesine göre belirlenmektedir.

  • Kişi başlangıç seviyesinde ise bu ürünü spordan yaklaşık 30 dakika önce yarım ampul (12,5 ml) almalıdır.
  • Kişi orta seviyede ise yine bu ürünü spordan yaklaşık 30 dakika önce yarım ampul (12,5 ml) almalıdır.
  • Kişi ileri seviyede ise bu ürünü spordan yaklaşık 30 dakika önce tam ampul (25 ml) almalıdır.

L – Carnitine ürünü düzenli ve belirtildiği şekilde kullanılırsa kısa sürede etkisini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir