Fitolsen Çikolata

FİTOLSEN ÇİKOLATA

Fitolsen Çikolata İçeriği Nedir?

Fitolsen çikolata içeriğinde yer alan maddeler aşağıda belirtilmiştir.

Stearik asit: Kakao içerisinde doymamış yağ olarak bulunmaktadır. Doymamış yağların insan vücudu için çok da yararlı yağlar olmadığı bilinmektedir. Ancak stearik asit insan vücuduna girince oleik aside dönüşerek faydalı bir hal alır. Özellikle kalbe olan faydalarından dolayı bilinmektedir.

İçeriğinde kakao tozu, süt proteini, yağ, insülin, antioksidan, soya yağı, tuz ve doğal tatlandırıcılar (steviol glikozit) maddeleri bulunur. Bunun yanı sıra aşağıdaki mineraller de yer almaktadır.

  • Demir fosfat
  • Magnezyum karbonat
  • Potasyum sitrat
  • Mangan sülfat
  • Çinko oksit
  • Potastum iyodür
  • Bakır karbonat
  • Sodyum selenit

Fitolsen çikolata fazla kiloların verilmesinde oldukça etkili ürünler arasındadır. Bu zayıflama çikolatasını düzenli ve yeteri kadar kullanmaya özen göstermek gerekir. Bu ürünü tüketmeden önce bazı kurallara dikkat etmek gerekir. Fitolsen çikolata zayıflama çikolatası bitkisel bir ürün olsa da doğru miktarda kullanılmalıdır. Bu sebeple ürünü kullanacak olan kişinin bu ürün ile ilgili detaylı bilgiye sahip olması önerilir.

Fitolsen Çikolata Nasıl Kullanılır?

Fitolsen çikolata zayıflama çikolatasını kullanmadan önce kişinin herhangi bir hastalığının ve alerjisinin olmadığından emin olması gerekir. Bitkisel ürünlere karşı alerjik durumu olan kişilerin doktor onayı olmadan bu tür ürünleri kullanmaları sakıncalıdır. Bu zayıflama çikolatasını kullanırken bol su içmeye de dikkat edilmelidir. Günde en az 2,5 litre su içerek ağızda kuruluk, baş ağrısı, mide bulantısı gibi etkilerin görülme sıklığı azaltılabilir. Bu ürünü kullanırken sağlıklı ve dengeli beslenmeye de özen gösterilmesi önemlidir.

Fitolsen çikolata günde en fazla 40 gram kadar tüketilmelidir. Kahvaltıdan yaklaşık 30 dakika önce tüketilmesi tavsiye edilir. Ardından 1 – 2 bardak su içilmelidir. Daha sonra sağlıklı gıdalarla kahvaltı yapılmalıdır.

Fitolsen çikolata ağır tıbbi ilaç kullanan kişiler için uygun bir ürün değildir. Mide hastalığı bulunan kişilerin de Fitolsen çikolata ürününü tüketmeleri sakıncalıdır. 15 yaşından küçük ve 80 yaşından büyük kişiler Fitolsen çikolata ürününü kullanmamalıdırlar. Emziren ve hamile olan kadınların da Fitolsen çikolata ürününü tüketmeleri sakıncalı bulunmaktadır. Kişinin Fitolsen çikolata ürününü tüketebilmesi için ağır bir hastalığının olmaması gerekir. Fitolsen çikolata ürününü kullanırken spor yapmaya da özen gösterilmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir